Web Tasarım

Web tasarımı nedir?" veya "web tasarım nedir?” sorularına cevap arayan insan sayısı her geçen gün artıyor. Bunun en büyük sebepi web sitesi ve benzer teknolojilere(Mobil uygulama geliştirme, 3d animasyon, Artırılmış ve sanal gerçeklik teknolojileri, Oyun geliştirme vb.) talebin her geçen gün katlanarak artması. Örnek vermek gerekirse önceleri bir ihtiyacınız olduğunda markete gidip alırdınız ama getir, yemek sepeti gibi girişimler sonucunda bu alışkanlıklarımız değişti.

Araba ihtiyacınız olması durumunda çevrenize sorabilir yada araçların sergilendiği pazar gibi alanlarda araştırabilirdiniz. Sahibinden.com gibi girişimlerin başarılı olması sonucunda bu alışkanlığımızda değişti. Artık istediğimiz araçların marka model ve daha bir çok parametresini filtreleyerek sahibinden.com ve benzeri web sitelerinde araştırabilir daha optimum sonuçlara ulaşabiliriz.

Pazarlama ve reklam alanı dışına çıkacak olursak web tasarım & web yazılım alanlarının yoğunlaştığı bir diğer alan web otomasyonları. Mesela bir iş sağlığı güvenliği firmanız var. Tahliller, sağlık kontrolleri, Bir sürü firmanın birçok makinesinin düzenli periyodik bakımı, raporu ve bu raporların düzenli arşivlenmesi, belge takipleri, danışmanlık yaptığınız firmaların personel takipleri gibi bir çok işiniz var. Bunları web platformunda tek bir panelden yönetseniz fena olmaz mıydı? Olurdu tabiki hatta oluyorda İnovam İsg iş sağlığı güvenliği yazılımımız ile tüm bu saydıklarımız ve daha fazlasını yazılım üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Web platformu üzerinde çalışan tek şey bu değil tabiki;

Stok takip yazılımı

Market online sipariş/satış sistemi

Bayi takip sistemi

Pazaryeri yazılımı(trendyol, hepsiburada vb)

Cafe satış sistemi

Qr menü 

Dijital kartvizit 

 

ve sayamayacağımız kadar daha ihtimal var. Geç kalmadan sizde kendi alanınızda teknolojiye yetişin.

Tasarım yaptığımız her şeydedir, ama aynı zamanda o şeylerin arasındadır. Hüner, bilim, öykü anlatma propaganda ve felsefenin karışımıdır.

Erik Adigard
SOSYAL MEDYA

Diğer Hizmetlerimiz

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN